Ücretsiz Arıza Tespiti – Garantili Onarım

Lenovo Servis

Lenovo izmir laptop teknik servisi
Lenovo Servis izmir laptop teknik servisi

lenovo servis – Lenovo notebook teknik servisi olarak model gözetmeksizin onarım işlemleri yapılmaktadır.
Teknik servisimize tarafınızdan teslim edilen cihazlar ücretsiz arıza tespiti nin ardından, sizinle telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılır.
Notebook arıza bilgisi, onarım bilgisi, onarım garanti bilgisi ve ücretinin tarafınıza aktarılmasının ardından işlemler başlatılmaktadır.
Onarım onayı vermemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade edilmek üzere teslim almanızı beklemektedir.

Teknik servis irtibat telefonlarımız 0232.441 52 58 ve 0507.540 70 70

Notebooklarınızdaki arızaların onarımı ve notebook parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır. Parça değişimleri 2 yıl parça garantisine dahil edilmektedir.
Yazılım problemlerinin ileriye dönük garanti kapsamlarına alınması mümkün değildir.
Kullanıcı kaynaklı driver silinmeleri, virüs tehditleri gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti söz konusu olamamaktadır.
Sistem geri yükleme noktaları oluşturularak, ileriye dönük tehditler için önlem alınmaktadır.

Çankaya merkez adresimize gelerek elden teslimat ve lenovo adaptör, lenovo batarya gibi parça alımlarını yapabilirsiniz.
Satışı yada onarımı yapılan tüm ürünler garanti kapsamına alınarak hizmet sağlanmaktadır.
Kullanıcı kaynaklı driver silinmeleri, virüs tehditleri gibi problemler kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti söz konusu olamamaktadır.
Sistem geri yükleme noktaları oluşturularak, ileriye dönük tehditler için önlem alınmaktadır.

Lenovo izmir servis notebook teknik servis hizmetlerimizden bazıları;

Notebook Format İşlemleri
İzmir lenovo servisi olarak lenovo markalı tüm cihazlara sadece orjinal işletim sistemi kurulumu yapılmaktadır.Lenovo notebook satın alım esnasında cihaz yüklemesinde bulunan windows 10 yada windows 11 işletim sisteminin tekrar kurulumları uzman teknik ekibimiz ile sağlanmaktadır.
Lenovo notebook işletim sistemi kurulumu (lenovo format) windows lisans bilgisi kullanılarak orjinal olarak yüklenir.Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, ilgili lenovo notebook modeline ait donanım sürücüleri kurulumları tamamlanır.Lisans gerektirmeyen (free software) yardımcı programların kurulumu ile Lenovo teknik servis işlemleri tamamlanır.
Notebook Bakım
İzmir lenovo servisi bakım işlemleri kapsamında, cihaza ait tüm bakımlar servis bünyesinde gerçekleştirilmektedir.Termal macun değişimleri, lenovo anakart solüsyon bakımları, oksit temizlikleri, menteşe bakımları, lenovo laptop fan temizlik ve bakımları yapıldıktan sonra ekran, klavye ve dış kasa temizlikleri yapılır ve işlemler tamamlanmış olur.
notebook yazılımsal sorunların giderilmesi
İnternet bağlantı sorunlarının giderilmesi
notebook performans sorunları
şarj soket girişi onarımları
Notebook Ekran Değişimleri
İzmir Lenovo Servisi
bünyesinde, servisimize gelen Lenovo markalı laptopların arızalı ekranların ilk öncelikle ücretsiz arıza tespiti yapılmaktadır.Laptop ekranlarında onarım teknolojisi çok kısıtlı olduğu için yüksek oranla notebook ekran değişimi yapılmaktadır.Lenovo notebook ekran değişimi sadece orjinal özelliklere sahip kendi ekranı ile yapılmaktadır.
hard disk değişimleri ve onarımları
laptop ram ilavesi yada onarımı
batarya satışı
adaptör satışı
klavye satışı
notebook klavye değişim yada onarımları
notebook kasa onarımları
notebook bakım işlemleri
termal macun değişimleri…

izmir lenovo teknik servisiizmir lenovo teknik servisi

Notebook Servis İşleyişi

İzmir Lenovo Bilgisayar teknik servisi olarak işleyiş prensipleri ve uygulamaları;

 • Müşterimiz bizimle ön telefon görüşmesi yapar yada whatsapp üzerinden yazı yolu ile teknik servis personelimiz ile irtibata geçer.Bu bilgilendirme sonrasında, bazı durumlarda cihazın teknik servise gelmesine gerek olmadığı bilgisi ile telefon ile yönlendirme yaparak sorunu çözüme ulaştırabiliriz.
  Telefon görüşmesinde size sorulan sorulara ne kadar detaylı cevap alabilirsek o kadar net olarak bilgilendirme imkanımız olur.
 • Telefon görüşmesinde bazı durumlarda, arızası olan ilgili notebook modeli için yedek parça desteği olmaya bilir.Üretim tarihi çok eski cihazlar bu tip notebooklar olabilir.Teknik servis personelimiz görüşme esnasında sizden notebook model bilgisini isteyecektir.Bu bilgi ile servis desteği konusu netlik kazanacaktır.
 • Teknik servisimize teslim etmeniz gereken laptop, tarafınızda bize ulaştırılma esnasında, şikayetleriniz teslim alma aşamasında ön bilgilendirme ile teslim alınacaktır.
 • Sonrasında Lenovo laptop ücretsiz arıza tespit süreci tarafımızdan başlatılacaktır.
 • Arıza tespitinin sonuçlanmasının ardından, notebook sahibi müşterimiz ile telefon irtibatı kurulacaktır.(0232 441 5258-0 507 540 7070)
 • Telefon irtibatında; laptop arızası, onarım süresi, ücreti ve verilecek garanti süresi size net olarak belirtilecektir.
 • Onay vermeniz durumda onarım işlemleri başlatılacak, onarım onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan tarafınıza geri iade edilmek üzere cihaz hazırlanacaktır.
 • Onay alınan notebooklar, arıza onarımları tamamlandıktan sonra test edilerek, tamir süresi tamamlanacaktır.
 • Tamamlanan işlemlerin ardından yine telefon irtibatı kurularak müşterimiz bilgilendirilecek ve teslim süresi başlayacaktır.
 • Tarafınızdan notebook teslim alınmaya gelindiğinde karşılıklı fiziki kontrolleri yapılarak, notebook teslim edilecektir. Bu teslimatın ardından garanti süreci başlayacaktır.

Yukarıda belirtilen durumlar dışında elektronik parçalardan oluşan sistemlerin onarım hizmetlerini sunduğumuz için farklı durumlar ile karşılaşılabilinmektedir. Fakat bu tip her durumda müşterimiz bilgilendirilecek ve onay alınmadan hiçbir işlem yapılmayacaktır.

Lenovo servis izmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.

Yazışmaya başla...
1
Scan the code
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button