Ücretsiz Arıza Tespiti – Garantili Onarım

Genel

Notebook Açılmıyor Sorunu Çözümü

Notebook Açılmıyor Sorunu Çözümü

Notebook Açılmıyor Sorunu Çözümü – Notebook yada geneş laptop markalarında açılmama sorunu birçok sorun nedeniyle yaşanabilmektedir.Notebook genel modelleri özelinde ise farklı bir sorun nedeni ile laptop açımlamazlık yapmaz.Tüm notebook modelleri için geçerlidir.

Notebook Açılmıyor durumunda kontrol edilmesi gerekenler;

Lenovo Laptop Açılmıyor Sorunu Çözümü
Lenovo Laptop Açılmıyor Sorunu Çözümü

Notebook elektrik sorunu nedeni ile açılmaması (Notebook Adaptör Sorunu)

En sık karşılaşılan notebook açılmamasına neden olan durumdur.Laptop için kullanılan adaptörde yaşanılan arıza nedeni ile voltaj bilgisayara iletilemez ve laptop açılmaz.
İlk başta kontrol edilmesi gereken ekipmandır laptop adaptörleri.Var ise adaptörün üzerinde bulunana led ışığın yanıyor olması yada asus notebook a bağlandığında notebook üzerindeki batarya şarj ışığının yanması, çalışırlığı hakkında ön fikir verebilir.

Notebook Adapatör Giriş Soket Arızası

Laptop a bağlanan Notebook adaptörün giriş kısmında yada laptop giriş soket kısmında oluşan kırılma, kopma yada deformasyon nedeni ile laptop soket temassızlığı olabilir. Notebbok adaptör giriş soketine takıldıktan sonra yavaş hareketlerle farklı yönlere hareket ettirilmesi, Notebook adaptör girişi, yada laptop soket kısmında ki arıza hakkında ön fikir verebilir.

Notebook Anakart Arızası

Notebook anakart arızası nedeni ile laptop anakart üzerinde bulunan entegrelerde yada voltaj dağıtımı yada iletimini sağlayan yapılarda hasar oluşması. Bu tip bir Notebook anakart arızasında, laptop anakart onarım yada değişim gibi çözüm yolları ile sonuca varılabilir.

Notebook Pil Arızası

Notebook larda ve genel marka laptoplarda pil arızaları laptop ların açılmamasına neden olabilir.Laptop pil statik birikmesi yada elektronik devre arızaları voltaj geçişini engeller ve laptopların açılmamasına neden olablir.
Bu tip notebook batarya arızası nedeni ile açılmama durumunda, eğer notebook pili kasadan çıkarılabilir bir model ise çıkarılarak daha sonrasında adaptör bağlantısı yapıldıktan sonra laptop açılmasını denemek olası Notebook açılmama konusunda arıza tespitine yardımcı olur.
Eğer ki notebook kasasına gömülü yapıda bir Notebook modeli ise servis desteği almalısınız.Ev ortamında yapılacak müdahaleler dönüşü olmayan arızalara sebebiyet verebilmektedir.

Notebook açılmıyor durumu ile karşılaşan kullanıcılar, laptop u servise getirmeden önce teknik servis personelimizden telefon desteği alarak, ev yada iş yeri ortamında yapılabilecekler konusunda ücretsiz destek alabilecektir. 0 232 441 5258 yada 0 507 540 7070 numaralı telefon hatları üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Notebook Servis İzmir

izmir garantili notebook teknik servisiİzmir Notebook Teknik Servis  – EDK Bilgisayar olarak notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal problemlerini zamanın değerinin bilincinde parça değişimlerinde ve onarımlarda garanti kapsamına alıyoruz.
18 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Laptop teknik servisimize teslim edilen bilgisayarlarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

İrtibat : 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070
Notebook Servis İzmir EDK Bilgisayar kuruluşudur.

Yazışmaya başla...
1
Scan the code
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button